piątek, 2 września 2016

Chili Fiesta 2016


Chili Fiesta 2016


11-go września (niedziela) w godzinach  12.00 - 16.00 zapraszam serdecznie do naszego ogrodu na Chili Fiestę. Jak zawsze będziemy cieszyć się sezonowymi pysznościami i prawie już jesiennym ogrodem. Dzieciaki będą miały zapewnioną zabawę na łonie natury, a dorośli mogą skorzystać z ciekawych wykładów i pokazów. 

Szczegóły:

- Wejście na teren ogrodu: dorośli 15zł,  dzieci do 16 lat GRATIS.
- W cenę wejścia do ogrodu wliczone są wykłady i pokazy oraz zabawy dla dzieci.
- W ogrodowej stołówce do nabycia potrawy przyrządzone z naszych warzyw, łakocie oraz napoje.


Miejsce:

Ogród Kasi i Andrew Bellingham 'the Garden'
ul. Zamkowa 2a
Zgorzałe 83-322
woj. pomorskie


Dojazd:

- Z Gołubia Kaszubskiego

Na końcu wsi Gołubie (jadąc od Szumbarku) skręcamy ostro w prawo przed kapliczką św. Antoniego na ulicę Św. Antoniego. Jedziemy lekko pod górkę i po 100m przecinamy drogę na Pierszczewo i natychmiast skręcamy na Zgorzałe. Jedziemy asfaltową drogą aż do wsi Smokowo – trzymamy się lewej strony.
W Smokowie za wsią (3 domy) jest znak Zgorzałe i za nim znaki ul. Kapliczna oraz OGRÓD, tu natychmiast w prawo po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.

- Ze Zgorzałego

W samym środku wsi Zgorzałe (przy kapliczce i przystanku autobusowym) jest ostry skręt na drogę prowadzącą na Gołubie Kaszubskie (w przeciwnym kierunku niż jezioro). Jest to ulica Księdza Lubińskiego i podchodzi ostro do góry, w las. Tam jedziemy. Po około 1,5km dojeżdżamy do znaków ul. Kapliczną oraz OGRÓD, skręcamy w lewo i po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.
1 komentarz:

  1. Pozdrawiam serdecznie Mamy wielką ochotę odwiedzić Was i Wasz piękny ogród drugi raz Mam nadzieję że nam się uda :)

    OdpowiedzUsuń