poniedziałek, 14 października 2019

Świąteczne Warsztaty Wiankowe BOŻE NARODZENIE 2019


Zapraszamy bardzo serdecznie do naszego jesienno-zimowego ogrodu na kolejną edycję warsztatów świątecznych w niedzielę  24 listopada 2019 w godz. 12 - 14.30 


"BOŻONARODZENIOWY WIANEK NA DRZWI LUB STÓŁ
i inne dekoracje świąteczne wykonane
 z naturalnych materiałów"Hania Smuczyńska podczas warsztatów w 2018 roku.Jeśli chcecie nauczyć się robić piękne, naturalne wianki do udekorowania domu lub ogrodu - to zapraszamy serdecznie na praktyczne warsztaty do nas - do Ogrodu Bellingham na Kaszubach. Przy  miłej, świątecznej atmosferze w jesienno-zimowym ogrodzie spotkamy się z 'wiankową mistrzynią' Hanią Smuczyńską (FLORA Nowa Karczma), która wprowadzi nas w świat zimowych dekoracji. 

Inspiracją będą oczywiście dary natury, które sami możemy znaleźć podczas spaceru w lesie, parku czy na łące. Dziel z nami ten cudowny dzień, który na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego miłośnika przyrody i piękna. 


cena 250 zł/os

w cenę wliczone są:


- wszystkie materiały potrzebne do wykonania wianka o średnicy 30 cm;

 poczęstunek w postaci aromatycznej herbaty/kawy oraz domowego ciasta;

- przesuper atmosfera i niepowtarzalne klimaty naszego ogrodu ...


...    i wianki oczywiście zabieramy do domu :-)uwaga!!!

o g r a n i c z o n a    l i c z b a   m i e j s c
PROGRAM WARSZTATÓW:


* Prezentacja oraz pomysły wykonania dekoracji świątecznych (z wykorzystaniem naturalnych materiałów) do wnętrz - np. na stół, na kominek i na zewnątrz. Poczęstunek.

* Własnoręczne wykonanie wianka (pod okiem i według wskazówek Hani), którym można będzie udekorować drzwi lub stół - również w postaci wianka adwentowego.Zadowoleni uczestnicy warsztatów w roku 2018.
INFORMACJE PRAKTYCZNE:* Jak zapisać się na warsztaty?

1. Wyślij emaila na adres biuro@angielskieogrody.com celem dokonania rezerwacji.
Zaznacz dla ilu osób.

2. Wyślemy Ci odpowiedź czy są wolne miejsca oraz regulamin do akceptacji.
Wpiszemy Cię na listę uczestników.

3. Wpłać 250 zł za osobę za warsztaty na podane w mailu konto.

4. Otrzymasz potwierdzenie wpłaty oraz udziału w warsztatach.

5. Przyjedź na warsztaty i przeżywaj z nami ten piękny przedświąteczny czas ;-)
* Jak nas znaleźć?


Adres:
ul. Zamkowa 2a
83-322 Zgorzałe
woj. pomorskie

wpiszcie w Google Maps 'Ogród Kasi i Andrew Bellingham'


Nasz ogród znajduje się wśród lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego rozpościerających się pomiędzy wioskami Gołubie Kaszubskie oraz Zgorzałe. Od Trójmiasta dzieli nas 1 godzina drogi samochodem, a od Kościerzyny czy Kartuz zaledwie 20 minut. Dokładnie jesteśmy TUTAJ


                              Zapraszamy serdecznie :-) 2 komentarze:

 1. czyli według tego przepisu lepiej naziemne części bylin zielnych usunąć na jesieni? nie zostawiać ich na zimę? mam już trochę mętlik w głowie w tej kwestii ;) czy kompost i obornik powinno się rozkładać na rabatach tylko na jesieni? mam już 3 kompostowniki i może z tego najstarszego uda się już pozyskać materiał. ale jeśli idzie o obornik to wchodzi w grę raczej tylko granulowany (wiem, że nie poprawia on tak struktury gleby jak zwykły) bo mam malutką działkę w mieście i obawiam się, że sąsiedzi źle zareagują na zapach obornika. no chyba, że taki dwuletni (widziałam oferty sprzedaży) nie śmierdzi już tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry, zapraszam do posłuchania moich podcastów - znajdzie tam Pani odpwoiedzi na swoje pytania. Oto link: https://naturalnie-o-ogrodach.simplecast.com/episodes
   Jest tam ponad 30 odcinków ciekawych programów.
   Pozdrawiam serdecznie,
   K

   Usuń