Dni Otwarcia Ogrodu 2024





Dni Otwarcia Ogrodu 2024 

Zapraszamy serdecznie na piękne Kaszuby do zwiedzania naszego ogrodu oraz do działającej na jego terenie szkółki roślin oraz kawiarni. Na miejscu jest również darmowy parking, toaleta oraz plac zabaw dla dzieci. Uwaga - psy mogą spacerować tyko w okolicy parkingu oraz na całym terenie naturalnym poza ogrodzeniem ogrodu - dziękujemy za współpracę.  




21  kwietnia w godzinach 11.00-16.00

 

Maj - 3,4,5 oraz niedziele w godzinach 11.00-16.00

 

Czerwiec - niedziele w godzinach 11.00-16.00

 

Lipiec- sobota i niedziela w godzinach 11.00-16.00

 

Sierpień- sobota i niedziela w godzinach 11.00-16.00

 

Wrzesień- niedziele w godzinach 11.00-16.00

 

Październik- niedziele w godzinach 11.00-16.00



UWAGA! Prosimy o niewprowadzanie do naszego ogrodu piesków.



Adres i dojazd:

Ogród Kasi i Andrew Bellingham
'the Garden'
ul. Zamkowa 2a
83-322 Zgorzałe
woj. pomorskie




TURYSTA INDYWIDUALNY:


Wstęp: 

bilet normalny  25 zł

bilet dla seniora i osoby 
niepełnosprawnej 20 zł

bilet ulgowy (do 18 lat) GRATIS

parking GRATIS

karnet całoroczny 50 zł



GRUPY:

Grupy zorganizowane w dniu otwarcia ogrodu (min 10 osób dokonujące 1 transakcji płatniczej) bez przewodnika: 25zł/os

 

Grupy zorganizowane poza otwarciem ogrodu po wcześniejszym uzgodnieniu:

Minimalna liczba osób:  15

Cena za zwiedzanie z przewodnikiem 40zł/os

Cena za zwiedzanie z przewodnikiem plus poczęstunek 50zł/os














Widoki na nasze rabaty preriowe w sierpniu ...








Nasz ogród uprawiany jest ekologicznie czyli bez użycia chemii w postaci oprysków owadobójczych czy chwastobójczych oraz nawozów sztucznych - zobaczcie jak można osiągnąć piękne plony tylko dzięki nawozom naturalnym i dobrym praktykom ogrodniczym.  











Na miejscu jest również do Państwa dyspozycji parking, ogrodowa herbaciarnia, sklepik, szkółka roślin i oczywiście WC. Zapraszamy :-)

UWAGA! Prosimy o niewprowadzanie do naszego ogrodu piesków.








- Z Gołubia Kaszubskiego

Na końcu wsi Gołubie (jadąc od Szumbarku) skręcamy ostro w prawo przed kapliczką św. Antoniego na ulicę Św. Antoniego. Jedziemy lekko pod górkę i po 100m przecinamy drogę na Pierszczewo i natychmiast skręcamy na Zgorzałe. Jedziemy asfaltową drogą aż do wsi Smokowo – trzymamy się lewej strony.
W Smokowie za wsią (3 domy) jest znak Zgorzałe i za nim znaki ul. Kapliczna oraz OGRÓD, tu natychmiast w prawo po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.

- Ze Zgorzałego

W samym środku wsi Zgorzałe (przy kapliczce i przystanku autobusowym) jest ostry skręt na drogę prowadzącą na Gołubie Kaszubskie (w przeciwnym kierunku niż jezioro). Jest to ulica Księdza Lubińskiego i podchodzi ostro do góry, w las. Tam jedziemy. Po około 1,5km dojeżdżamy do znaków ul. Kapliczną oraz OGRÓD, skręcamy w lewo i po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.






2 komentarze: