Dni Otwarcia Ogrodu 2021

Dni Otwarcia Ogrodu 2021 

Zapraszamy serdecznie na piękne Kaszuby do zwiedzania naszego ogrodu oraz do działającej na jego terenie szkółki roślin oraz kawiarni. Na miejscu jest również darmowy parking, toaleta oraz plac zabaw dla dzieci. Uwaga - psy mogą spacerować tyko w okolicy parkingu oraz na całym terenie naturalnym poza ogrodzeniem ogrodu.

Uwaga! Z powodu pandemii prosimy gości o zachowanie bezpiecznej odległości od innych zwiedzających oraz pracowników, a także o wyrozumiałość i współpracę. Ogrodowa kawiarnia w okresie pandemii działa z uproszczonym menu na zasadach 'take away' - dziękujemy.  Maj - sobota i niedziela w godzinach 11.00-16.00

Czerwiec - sobota i niedziela w godzinach 11.00-16.00

Lipiec- sobota i niedziela w godzinach 11.00-16.00

Sierpień- sobota i niedziela w godzinach 11.00-16.00

Wrzesień- każda niedziela w godzinach 11.00-16.00

Październik- każda niedziela w godzinach 11.00-16.00Adres i dojazd:

Ogród Kasi i Andrew Bellingham
'the Garden'
ul. Zamkowa 2a
83-322 Zgorzałe
woj. pomorskie
Wstęp: 

bilet normalny  20 zł
bilet ulgowy ( 0 - 16 lat) GRATIS
karnet całoroczny 40 zł
Widoki na nasze rabaty preriowe w sierpniu ...
Nasz ogród uprawiany jest ekologicznie czyli bez użycia chemii w postaci oprysków owadobójczych czy chwastobójczych oraz nawozów sztucznych - zobaczcie jak można osiągnąć piękne plony tylko dzięki nawozom naturalnym i dobrym praktykom ogrodniczym.  Na miejscu jest również do Państwa dyspozycji parking, ogrodowa herbaciarnia, sklepik, szkółka roślin i oczywiście WC. Zapraszamy :-)
- Z Gołubia Kaszubskiego

Na końcu wsi Gołubie (jadąc od Szumbarku) skręcamy ostro w prawo przed kapliczką św. Antoniego na ulicę Św. Antoniego. Jedziemy lekko pod górkę i po 100m przecinamy drogę na Pierszczewo i natychmiast skręcamy na Zgorzałe. Jedziemy asfaltową drogą aż do wsi Smokowo – trzymamy się lewej strony.
W Smokowie za wsią (3 domy) jest znak Zgorzałe i za nim znaki ul. Kapliczna oraz OGRÓD, tu natychmiast w prawo po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.

- Ze Zgorzałego

W samym środku wsi Zgorzałe (przy kapliczce i przystanku autobusowym) jest ostry skręt na drogę prowadzącą na Gołubie Kaszubskie (w przeciwnym kierunku niż jezioro). Jest to ulica Księdza Lubińskiego i podchodzi ostro do góry, w las. Tam jedziemy. Po około 1,5km dojeżdżamy do znaków ul. Kapliczną oraz OGRÓD, skręcamy w lewo i po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.


1 komentarz: