niedziela, 23 sierpnia 2015

Tomato & Chili Fiesta 6 września (niedziela)Lato delikatnie przechodzi w jesień, a w naszym tunelu foliowym jak w szkatułce z drogocennościami - kolorowe odmiany pomidorów, papryk, papryczek i bakłażanów - cieszcie się tymi plonami razem z nami i weźcie udział w ostatnim już w tym sezonie wydarzeniu w naszym ogrodzie.
Tomato & Chili Fiesta 6 września 2015


Podczas Fiesty będziemy delektować się smakami uprawianych przez nas ekologicznie pomidorów, papryczek i bakłażanów, będziemy rozmawiać o ich uprawie i o tym jak przyrządzać z nich pyszne potrawy. Będzie kolorowo, smacznie i pięknie - nasz ogród spowity wczesno-jesiennym światłem zapewni tło dla tego spotkania. Oto co wymyśliliśmy na ten dzień:

12.00 - 12.30 Przyjazd i parkowanie.

12.30 - 13.30 Przywitanie oraz wspólny spacer po naszym ogrodzie.

13.30 - 15.30 Przejście do dolnego ogrodu. Wykłady, demonstracje i degustacje w naszym tunelu foliowym.

15.30 - 17.00 Powrót do górnego ogrodu. Objadanie się plonami z tunelu - pomidory, papryczki i bakłażany ;-) 

Zapraszamy serdecznie ;-)                                                     INFORMACJE  PRAKTYCZNE :Wydarzenie jednodniowe trwające od godz. 12.00 do godz. 17.00

Ilość miejsc jest OGRANICZONA do 30-tu.

Cena wstępu -  35zł/osoba

W celu rezerwacji miejsca prosimy wysłać emaila na adres:  biuro@angielskieogrody.com

Dokładną mapkę dojazdu otrzymują Państwo po rezerwacji miejsca.       Podążaj za wszystkimi njusami o Tomato & Chili Fiesta   
                                     na bieżąco  TUTAJ


2 komentarze:

  1. Kasiu, czy mapka na wydarzeniu na fb odpowiada prawdzie? Nie zabłądzimy kierując się nią? Zamówiłam piękną pogodę, więc mam nadzieję, że z moim M. bez problemu dojedziemy :)

    OdpowiedzUsuń